SZYBKO - BEZPIECZNIE - KOMFORTOWO

"Dokładamy wszelkich starań aby droga przemierzana naszymi autobusami i busami była jak najszybsza z zachowaniem maximum bezpieczeństwa naszych podróżnych. Dzięki komfortowym pojazdom czas spędzony w podróży spełni oczekiwania najbardziej wymagających oraz tych najmłodszych podróżników..."

AUTOBUSY

Autobusy "NIKO" spełniają wszystkie normy związane z transportem osób, a wykwalifikowana kadra kierowców dowiezie Państwa bezpiecznie do wyznaczonego celu.

Dysponujemy pojazdami dostosowanymi do różnego rodzaju transportu osób, od 4 do 50 miejsc.
 

Oferujemy wynajem autobusów:

- wycieczki
- wycieczki szkolne
- wyjazdy na ferie, wakacje, obozy
- wyjazdy na zawody sportowe
- wyjazdy firmowe, szkolenia, spotkania integracyjne
- itp...

DOWOZIMY NA LOTNISKA I DWORCE W CAŁEJ POLSCE!

Posiadamy samochody które zmieszczą do 8 osób.


W ofercie mamy również połączenia regularne krajowe i zagraniczne - rozkład jazdy dostępny w zakładce "POŁĄCZENIA" oraz na każdym przystanku naszej linii.TRANSPORT PRACOWNICZY

Transport pracowniczy - dowozimy pracowników do firm i zakładów pracy, między innymi do Pomorskiej Strefy ekonomicznej w Ostaszewie, do zakładów pracy w Toruniu - szczegółowe informacje u kierowcy na danej linii lub pod numerem telefonu - 724 860 090.

► Jesteś właścicielem firmy i szukasz firmy transportowej która dowiezie Twoich pracowników bezpiecznie i  zawsze na czas - zadzwoń do nas już teraz - 724 860 090


 

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.transport-niko.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.