SZYBKO - BEZPIECZNIE - KOMFORTOWO

"Dokładamy wszelkich starań aby droga przemierzana naszymi autobusami i busami była jak najszybsza z zachowaniem maximum bezpieczeństwa naszych podróżnych. Dzięki komfortowym pojazdom czas spędzony w podróży spełni oczekiwania najbardziej wymagających oraz tych najmłodszych podróżników..."

Połączenia

 

Czekamy również na Państwa propozycję otwarcia linii autobusowych w naszym regionie i nie tylko !

Jesteśmy w stanie stworzyć linię pracowniczą, połączenia specjalne oraz regularne.

ZAPRASZAMY do współpracy firmy z naszego regionu i nie tylko. Jesteśmy w stanie obsługiwać Państwa na terenie całego kraju. Szczegóły pod nr 724 860 090 !

Wszystkie uwagi i propozycję prosimy przesyłać na adres e-mail: biuro@transport-niko.pl oraz pod nr tel. 724 860 090


 

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.transport-niko.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.