SZYBKO - BEZPIECZNIE - KOMFORTOWO

"Dokładamy wszelkich starań aby droga przemierzana naszymi autobusami i busami była jak najszybsza z zachowaniem maximum bezpieczeństwa naszych podróżnych. Dzięki komfortowym pojazdom czas spędzony w podróży spełni oczekiwania najbardziej wymagających oraz tych najmłodszych podróżników..."

Wycieczki

Dzięki współpracy z licznymi biurami turystycznymi, dla Wszystkich chętnych obsługujemy kompleksowe wycieczki wraz z noclegiem i wyżywieniem.
Organizujemy przejazdy na wycieczki 1 ,2- dniowe oraz tygodniowe nad Polskie morze, w góry (nie tylko do Zakopanego) oraz nad mazurskie jeziora.

W cenę wyjazdu wliczony jest:

- przejazd autobusem do miejsca docelowego oraz powrót
- nocleg
- pełne wyżywienie
- atrakcje, między innymi - biesiady, ogniska, kuligi, rejsy po jeziorze, zwiedzanie i wiele, wiele więcej...

Dokładamy wszelkich starań aby wyjazdy naszymi autobusami były zawsze bezpieczne, komfortowe, szybkie i przede wszystkim NIEZPOMNIANE...

Wszystkie informację o organizowanym wyjeździe będą zawsze pojawiały się na naszej stronie internetowej, profilu na facebook'u, będą rozwieszane w witrynach sklepowych oraz będą dostępne u organizatorów.

WIĘCEJ INFORMACJI pod numerem telefonu - 724 860 090


 

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.transport-niko.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.