SZYBKO - BEZPIECZNIE - KOMFORTOWO

"Dokładamy wszelkich starań aby droga przemierzana naszymi autobusami i busami była jak najszybsza z zachowaniem maximum bezpieczeństwa naszych podróżnych. Dzięki komfortowym pojazdom czas spędzony w podróży spełni oczekiwania najbardziej wymagających oraz tych najmłodszych podróżników..."

BUSY

Busy "NIKO" spełniają wszystkie normy związane z transportem osób, a wykwalifikowana kadra kierowców dowiezie Państwa bezpiecznie do wyznaczonego celu.

ZADZWOŃ - dostosujemy się do Ciebie - tel. 724 860 090


TRANSFERY NA LOTNISKA I DWORCE

Oferujemy transport i odbiór z lotnisk (Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Warszawa, Katowice, Wrocław, Kraków) oraz dowozimy i odbieramy z dworców PKP - PKS.


INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA

Wynajmujemy busy oraz autobusy pod indywidualne zamówienia, między innymi: wyjazdy integracyjne, wyjazdy firmowe, wycieczki, wesela itp...


W naszej ofercie posiadamy samochody 9-cio, 18-sto, 20-sto oraz 30-sto osobowe, wyposażone w klimatyzację, ABS, ASR, co gwarantuje Państwu komfortową oraz bezpieczną podróż. 

Nasi kierowcy z wieloletnim stażem za kierownicą sprawią, że podróż będzie bezpieczna na najwyższym poziomie obsługi. 

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.transport-niko.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.