SZYBKO - BEZPIECZNIE - KOMFORTOWO

"Dokładamy wszelkich starań aby droga przemierzana naszymi autobusami i busami była jak najszybsza z zachowaniem maximum bezpieczeństwa naszych podróżnych. Dzięki komfortowym pojazdom czas spędzony w podróży spełni oczekiwania najbardziej wymagających oraz tych najmłodszych podróżników..."

MERCEDES S-CLASS

NOWOŚĆ  w naszej ofercie - MERCEDES S-CLASS w najbogatszej wersji LONG

Zapraszamy Wszystkich do skorzystania z naszej oferty na wynajem luksusowej limuzyny marki Mrcedes S-Class Long wraz z kierowcą. Auto dzięki najbogatszemu wyposażeniu jakie jest dostępne w tym modelu pozwala poczuć się bardzo komfortowo, a co za tym idzie obsługa Państwa wejdzie na poziom VIP.

Wynajmujemy auto na różne okazje:

- wesela
- imprezy okolicznościowe, wieczory kawalerskie/panieńskie, studniówki, urodziny itp.
- obsługa klientów Państwa firmy - odbieramy i odwozimy na lotniska oraz dworce autobusowe
- transport klientów między hotelami
- i wiele, wiele więcej...
 
Chcesz, żeby Twoja firma zyskała w oczach nowych kotrahentów lub przyszłych wspólników?
Odbierzemy i odwieziemy twoich klientów na lotnisko lub dworzec!
 
ZADZWOŃ JUŻ TERAZ
tel. 724 860 090


 

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.transport-niko.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.